Pomoc przedszkolna

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy!

Pytania i odpowiedzi dotyczące rekrutacji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: sekretariat@przedszkolefantazja.pl

Bardzo prosimy o dodanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zadzwonimy i wybierzemy dogodny dla obu stron – termin na rozmowę kwalifikacyjną. 

Informujemy, że Administratorem danych jest FANTAZJA Edyta Romanowska z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Jabłoniowej 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania:

 • kultura osobista
 • zaangażowanie, odpowiedzialność
 • kreatywność
 • brak nałogów
 • umiejętność pracy w zespole
 • poczucie humoru

Opis stanowiska pracy

Do zadań pomocy przedszkolnej, będzie należało:

 • czynności porządkowe
 • organizacja posiłków
 • przestrzeganie zasad BHP
 • może zdarzyć się, że poprosimy o wsparcie podczas opieki nad dziećmi
 • pracę w przyjaznym zespole
 • umowę o pracę
 • miłą atmosferę pracy (dbamy o to, by wszyscy zwracali się do siebie z szacunkiem)
 • o korzyściach finansowych informujemy bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej

Zgodnie z naszym regulaminem organizacyjnym, zależy nam na tym, aby pracownicy ubrani byli wygodnie, ale i skromnie (jesteśmy placówką edukacyjną)