Nasz zespół

Aneta Kulczycka

Wicedyrektor

„Moja praca nie jest łatwa dla ludzi. Moim zadaniem jest wziąć tych wspaniałych ludzi, których mamy, popychać ich i czynić ich jeszcze lepszymi.” – Steve Jobs

Poznaj nasz
wspaniały zespół
Nauczyciel

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w początkowym okresie swojej edukacji w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi opiekunowie codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Wszyscy opiekunowie pracujący w naszym żłobku mają wyższe wykształcenie pedagogiczne, bądź ukończony kurs na opiekuna dla dzieci w wieku do lat 3.

Pani Agnieszka

Pani Grażynka