Nasz zespół

Aneta Kulczycka

Wicedyrektor

„Moja praca nie jest łatwa dla ludzi. Moim zadaniem jest wziąć tych wspaniałych ludzi, których mamy, popychać ich i czynić ich jeszcze lepszymi.” – Steve Jobs

Poznaj
nasz wspaniały zespół

Pani Kasia

Jestem osobą wesołą i lubiącą dzielić się radością z innymi. Kiedy wchodzę do dzieci, one wołają do mnie Pani Jedzonko, odwzajemniają uśmiech i chętnie się przytulają – daje mi to mnóstwo radości i pozytywnie nastraja do pracy.

Pani Agata

Jestem opiekunką w żłobku z wieloletnim doświadczeniem, ukończyłam liczne kursy i wciąż się doszkalam aby móc swoją pracę wykonywać jak najlepiej. W pracy z maluchami uwielbiam rozwijać ich zdolności plastyczne, manualne, zachęcam ich do zabaw gimnastycznych i zarażam dzieci pasją do tańca.

Pani Sylwia

Z wykształcenia jestem pedagogiem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Interesuje się rozwojem dzieci szczególnie w wieku żłobkowym. Jestem osobą cierpliwą oraz wrażliwą na potrzeby najmłodszych. Największą motywacją do pracy jest dla mnie uśmiech dziecka oraz to, że mogę każdego dnia obserwować postępy w jego rozwoju, a także wspierać przygodę z samodzielnością.

Pani Agnieszka

Praca z dziećmi to moja pasja. Chcąc wykonywać swoją pracę na jak najwyższym poziomie, wciąż pogłębiam swoją wiedzę, podnoszę kwalifikacje i zdobywam nowe doświadczenia. Najważniejszy dla mnie jest harmonijny rozwój dzieci i reagowanie na potrzeby każdego z nich – bo przecież każde z nich jest inne. Przekazuję dzieciom radość i wiedzę poprzez zajęcia muzyczno-ruchowe oraz zajęcia plastyczno-sensoryczne.
Nauczyciel

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w początkowym okresie swojej edukacji w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi opiekunowie codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Wszyscy opiekunowie pracujący w naszym żłobku mają wyższe wykształcenie pedagogiczne, bądź ukończony kurs na opiekuna dla dzieci w wieku do lat 3.